Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

Yıldızname özellikle İslam dünyası için çok önemli bir konuma sahiptir. Fal olarak bilinmesine rağmen yıldızname bir fal değildir ve bu durumun iyi şekilde anlaşılması gerekir. Yıldıznameye bakmak için doğum tarihi, doğum saati ve kişinin adı gerekli olmaktadır. Ancak bilgilerin doğru şekilde okunması adına mutlaka ilim sahibi uzman medyum desteğinden yararlanılması gerekmektedir.

Yıldızname Nedir?

Yıldızname tanımı itibariyle kişinin doğum bilgilerinden hareketle yaşamı hakkında bilgi sahibi olmaya dayanmaktadır. Kişinin doğum bilgileri alındıktan sonra ebced hesabı yapılmaktadır ve yıldız haritası yorumlaması da sağlanmaktadır. Doğulan günden ölüme kadar olan süreci içeren yıldızname için en önemli nokta yazgı, evlilik, hastalık, maddi ve manevi konular gelmektedir. Daha önceden din alimleri tarafından bakılmakta olan yıldızname günümüzde uzman medyum tarafından sunulmaktadır.

Yıldızname sayesinde kişinin yazgısı hakkında pek çok konuyu öğrenmek mümkün olmaktadır. Kişinin yaşamı hakkında merak edilenler yıldız haritası sayesinde öğrenilebilmektedir. Yıldızname sayesinde kişinin ölümüne kadar olan süreç anlatılabilmektedir. Bu konuda göz önünde tutulması gereken ise yıldızname temelde bir fal değildir. Faldan farkı yıldıznamenin geleceğe dair daha gerçekçi yorumlar sunabilmesidir. Yıldızlardan yorumda bulunmak için ise bunu yapacak olan kişinin ebced hesabı bilmesi gerekir. Aynı zamanda derin bilgi birikimi de yine olayların yorumlanması için çok önemlidir.

Yıldıznameye Nasıl Bakılır?

Yıldızname bakmak için kişinin doğum tarihi, doğum saati, anne adının doğru olarak bilinmesi gerekir. Bu bilgiler kapsamında kişiye ait ebced hesabı kullanılarak bilgiler çıkarılacaktır. Bu sayılara denk gelen Kuran ayetlerine de bakılarak yıldızname yorumlaması yapılmaktadır. Kişinin özellikle anne ve kendi isminin karşılığı olan rakamların çarpılması gerekir. Bunun sonucunda da ortaya çıkan rakamların yorumlaması yapılır. Kişinin geleceğinin nasıl olacağına yönelik artılar ve eksiler uzman tarafından yorumlanır. Her insanın yıldız haritası da bu kapsamda farklı özellikler taşır, çünkü her insanın yazgısı farklılık gösterir.

Yıldızname Özellikleri Neler?

Yıldızname özellikleri için ilk öne çıkan bu sistemde ebced sisteminin kullanıldığının bilinmesinin gerektiğidir. Yıldızname tamamen ebced sistemine dayandığından herkes tarafından yorumlanamaz. Aynı zamanda havas ilmine de vakıf olmayı gerektiren yıldızname bu yüzden ilim sahibi uzman medyum tarafından bakılması gerekir. Kişinin asıl burcunun hesaplamasının yapılması için Arapça sahip olduğu isminin de harflerinin belirlenmesi gerekecektir. Türkçe ismin Arapça’da hangi harflere denk geliyor oluşu da detaylı bir şekilde belirlenmesi gerekir. Bu durum da yine uzmanlık gerektirir.

Yıldızname ile pek çok bilgi öğrenilmektedir;

  • Baktıran kişinin karakter özellikleri,
  • Ölme süresine kadar başına gelecekler,
  • Kaç kere evlilik yapacağı
  • Uğurlu ve uğursuz günler
  • Koruyucu meleklerinin sayısı ve ismi,
  • Çocuk sayısı gibi bilgiler öğrenilmektedir.

Ancak bu bilgilerin ortaya çıkması için yıldızname okumasının doğru şekilde yapılması gerekir. Bu da ancak ilim sahibi olan uzman medyum tarafından yapılabilecektir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon