Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

En eski büyü çeşitleri arasında bulunan Voodoo büyüsü son derece etkili bir büyüdür. Birisini lanetlemek, acı çektirmek ve bunun için de bir şeyler yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri büyü çeşitleri arasında olmaktadır. Büyüler ile ilgilenen herkesin bu etkili büyü hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Voodoo Büyüsü Nedir, Tarihçesi Nedir?

Voodoo büyüsü temel olarak son derece etkili ve kökenleri çok eskide olan büyüyü içeren bir büyüdür. Oldukça isim olarak bilinen bir büyü olmasına karşılık Voodoo büyüsünün içeriği yeteri kadar bilinmemektedir. Köken olarak Batı Afrika’ya ait olan bu büyü, bölge olarak Haiti’de ortaya çıkmıştır. Genelde Voodoo bir büyünün adı olmayıp inanca dayanmaktadır. İnancın kökeninde ise ruhlar ile etkileşime girmek yatmaktadır. Bu etkileşim ise ruhların günlük yaşama müdahil olmasını içermektedir.

Özellikle on yedinci yüzyılın sonlarında Hıristiyanlar tarafından Voodoo inancı yok edilmek istenmiştir. İnancın en belirgin özelliklerinden birisi ise belirgin bir liderinin olmamasıdır. Her kişinin kendi inancının temsilcisi olduğu görüşü baskındır. Bu bakımdan Avrupa ve Asya’da görülen inançlardaki gibi Voodoo için lider gerekliliği yoktur. İnançta aynı zamanda kurban verme, alemler inancı ve benzeri ibadetler de görülmektedir.

Voodoo büyüsü de bu inanca dahil edilen, temel olarak kötülük sağlamak için yapılan bir kara büyüdür.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsü yapılışı itibariyle oyuncak bir bez bebeğe kişinin ruhunu iliştirmek ile ilgilidir. Bunun için büyünün etki etmesi için istenilen kişiye yönelik temel özeliklerinin bulunduğu bir kuklanın yapılması gerekmektedir. Saman, kil ve iplikten oluşan kukla büyünün yöneltileceği insanın bir eşyasını da barındırmaktadır. Hazırlanacak olan kuklaya daha sonra tılsımlı sözler söylenir ve çeşitli büyü sözleri ile kukla kutsanır.

Kuklanın hazır hale gelmesi sonrasında iğne gibi bir sivri cisim ile belirli bölgelerine zarar verilmeye başlanmaktadır. Büyünün doğru şekilde sonuçlar vermesi için de büyüyü yaptırmayı seçen kişide güçlü bir nefret duygusunun olması gerekmektedir. Burada bilinmesi gereken Voodoo büyüsü iyi niyetler ve temenniler ile yapılmaz. Büyüye söz konusu olan kişiye zarar vermek amacıyla yapılan bir büyüyü ifade etmektedir. Kara büyüler arasında ilk sıralarda bu sebeple gelmektedir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Giderilir?

Voodoo büyüsü bozmak son derece uğraştırıcı bir durumdur. Bu büyü günümüzde de sık olarak yapılan bir büyü olduğu için günlük yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşıyor ve sürekli olarak bu sorunları aşamıyorsanız mutlaka uzman medyum desteği almanız tavsiye edilir. Büyünün yapıldığı kişide kısa sürede psikotik etkiler de görülmeye başlayacaktır. Bu kişiler zamanla gerçeklik algısını kaybederler ve uyanık halde karabasanlar görmeye başlarlar. Bu büyüyü gidermek uzmanlık gerektirdiği için güvenilir, ilim sahibi olan medyum desteği alabilirsiniz. Öncelikle büyü tespit edilecek ve onu gidermek için çeşitli çabalar gösterilmeye başlanacaktır.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon