Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

Sabun büyüsü etkili büyü çeşitlerinden birisidir. Yapımı kolay olduğu gibi etkisi de oldukça fazladır. Özellikle şiddetli etkileri olduğu için sabun büyüsü yaptırmak için uzman medyum desteği almanız tavsiye edilir.

Sabun Büyüsü Nedir, Neden Yapılır?

Sabun büyüsünün yapılış amacı farklı durumları içermektedir. Temel olarak ise en başta bir kişinin öteki kişi ile arasında bulunan bir sorundan dolayı zarar vermek istemesidir. Aynı zamanda kişinin başka bir kişiyle kendisine ya da başka bir insan ile arasında aşk bağını kurmasını sağlamak için yapılabilmektedir. Sabun büyüsünün temel yapılış amacı insanlar arasında mevcut ilişkilerden kaynaklı sebeplerden yapılmasıdır. Büyü iki tarafa da çekilebilecek bir büyüdür, bu yüzden dikkatli yapılmalıdır. Çünkü bir tarafında karşı tarafa kötülük vermek bir tarafında ise karşı tarafı âşık etmek söz konusu olmaktadır.

Bu durumun nasıl yönlendirileceği ise tamamen büyüyü yapan kişinin elinde olmaktadır. Genelde büyünün yapılma amacı özel yaşamlarında ya da iş yaşamlarında sürekli olarak bir kişinin engeller yaşatması ve bu engelleri ortadan kaldırmak amacıyla olmaktadır. Başka bir ifade ile birbirine iyice bağlanması istenen iki insan arasında da yapılarak güçlü bir aşkı başlatabilmektedir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü yapımı kolaydır ancak büyünün etkisi fazla olduğundan öncelikle uzman medyumlar tarafından yapılması gerektiğinin göz önünde tutulması gerekir. İlim ve tecrübe eksiği olan kişiler tarafından büyünün yapılması son derece tehlikeli sonuçlar yaratabilecektir. Bu bakından sabun büyüsü yaparken uzmana danışmanız gerekmektedir.

Uzmana başvuru sonucunda medyum 5 ve 7 gün arasında sürecek bir sürede sabun kalıbına her sefer farklı tılsımlı sözler söyleyecek ve dualar okuyarak sabuna iğne batıracaktır. Bu işlem en son olarak sayılacak iğnenin sabuna batırılmasına kadar devam edecektir. Son iğnenin batırılacağı son gece uzman tekrar tılsımlı sözleri söyleyecek ve büyü tamamlanmış olacaktır.

Belirtildiği gibi büyü hem günlük yaşamda kişilere kötü amaçlı yapılabilmekte, hem de birisini kendinize âşık etmek için yapılabilmektedir. Burada yapılış amacı ve uzman medyumun yönlendirmesi son derece önemlidir. Özellikle kara büyü kapsamına girecek olan büyülerin çok fazla geri çevrilme olasılığı da bulunmaktadır.

Büyüyü yapmak için gereken sabunun nasıl olacağına uzman karar verecektir. Sabunun rengi, boyutu ya da yapısı fark etmemektedir. Fakat sabunun daha önce temizlik için kullanılmaması gerekmektedir. Bazı durumlarda Vodoo türünden daha etkileyici büyülerin yapılması için medyumlar insan şeklinde sabun kalıbı da kullanabilmektedirler. Sabunun yanında büyünün yapılışı için ortalama 50 adet toplu iğne gerekmektedir. Bu malzemeler sonrasında büyü yapılacaktır.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsü bozumu için kişinin tek başına bunu sağlaması olanaklı değildir. Öncelikle zaten kendisine büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmesi için medyumdan yardım istemesi gerekir. Medyum yapacağı yöntemler ile büyüyü tespit edecek ve büyünün bozulması için çaba gösterecektir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon