Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

Papaz Büyüsü

Büyü türleri ak büyü, kırmızı büyü, kara büyü olarak üç sınıfa ayrılır. Papaz büyüsü kara büyü sınıfına girer. Genellikle birine zarar verme amacı ile kullanılır. Anadolu’da en fazla bilinen ve kullanılan büyüler arasında yer alan papaz büyüsü, büyü yapılacak kişinin saç, kıl, tırnak veya giysileri kullanılarak yapılır.

Büyü yapımında Ermenice ve Süryanice dualar değişik şekillerde, medyum hoca tarafından okunarak ritüeller yerine getirilir. Semavi dinlerde büyü yapılması meşru kabul edilmez. Papaz büyüsü eski çağlarda aforoz edilmiş papazlar tarafından kullanıldığı için, bu ismi almıştır. Yani büyüyü yapan kişinin papaz olması gerekmez.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü kullanım amacı ve uygulama şekline göre birçok türleri vardır. Büyü yapılacak kişinin saç, tırnak ve benzeri vücut parçaları ve sıvıları kullanılabileceği gibi, kişisel kullandığı eşyalarla da büyü yapılabilir. Büyü yapılırken, uygulanacak kişinin ortamda bulunmasına gerek yoktur.

Binlerce kilometre uzakta olsa da yapılan büyü etkisini korur. Genellikle kötü amaçlı yapılan papaz büyüsünü, yapılan kişinin kesin olarak anlaması mümkün değildir. Ancak hayatında sürekli olumsuzluklar yaşayan ve buna yol açan nedenlerle sonuçlar arasında ilişki kuramayan kişiler, kendisine büyü yapıldığından şüphe duyar.

Papaz Büyüsü Ne İşe Yarar?

Hristiyanlığın erken dönemlerinde özellikle Anadolu’da sıkça kullanılan papaz büyüsü, büyücülüğün yasaklanması ile gizli olarak yapılmaya devam edilmiştir. İnsanların en korktuğu, kara büyü türlerindendir.

Bilimsel ritüeller arasında yer almayan, büyü genellikle elverme olarak tabir edilen, usta çırak ilişkisi veya ruhani varlıklarla irtibat kurabilen medyum hocalar tarafından yapılır veya bozulur.

Pek çok amaçlar için yapılan papaz büyüsü, evli çiftleri ayırmak, kişinin kariyerinde olumsuzlar yaşamasını sağlamak, birisini kendine aşık etmek ve hatta kişinin günden güne eriyerek ölmesine bile sebep olur.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünde, büyü yapılacak kişinin tırnak, saç, kıl gibi vücut dokuları kullanılabileceği gibi, idrar, kan gibi vücut sıvıları veya şahsi eşyaları da kullanılır. Bazı büyülerde olduğu gibi direkt okuma ile gerçekleşmez, medyum veya hoca ritüeller ile büyüyü gerçekleştirir.

Cinler, periler veya iblis ile transa girerek gerçekleştirilir. Büyü yapacak kişi Süryanice ve İbranice dualar okuyarak işlemi gerçekleştirir. Okunan dualar, tersten, düzden veya daha başka şekillerde okunur.

Okunan dualar cinler alemi ile transa geçmek ve büyüyü gerçekleştirmek için gerçekleştirilen dualardır. Bu dualar ibadet için gerçekleştirilen dualardan farklıdır. Vücut sıvıları ile yapılan büyünün, diğerlerine göre daha etkili olduğu bilinir. Özellikle kadınlar için yapılan papaz büyüsünde, adet kanı ile yapılan büyüler oldukça etkilidir.

Papaz Büyüsünün Kullanım Amacı

Papaz büyüsü bir kişiyi aşık etmek için kullanılabileceği gibi, kişilerin arasını bozmak için de kullanılır. Evli çiftler bile büyü yapıldığında, kısa sürede aralarında nedensiz oluşan sebeplerden ayrılırlar ve bir daha bir araya gelmezler.

Papaz büyüsü insanların işlerinin bozulması içinde yapılır. Büyü yapılan kişi, kısa sürede işlerinde olumsuzluklar yaşar. Tüm işleri bozulur. Girdiği tüm işlerde başarısızlığa uğrar. Bu durum neden sonuç ilişkisine bağlanmadan, direkt olarak ortaya çıkar.

Papaz Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

İnsanların en korktuğu büyü olan papaz büyüsü, havas ilminden kaynaklanan bilgilerle uygulanır. Büyü sırasında cinlerle, perilerle, iblisle transa geçildiği için bozulması oldukça zordur.

Papaz büyüsünü her büyü ile uğraşan kişinin yapamayacağı gibi, bozulması içinde büyüye tam hakim olan kişilerden yardım alınmalıdır. Papaz büyüsü ilmine ve kaynaklarına ulaşmak oldukça zordur.

Büyü bu işi bilen kişiler tarafından bozulmadığı sürece, büyü yapılan kişide etkisini ölünceye kadar devam ettirir. Hatta kişinin ölümüne bile sebebiyet veren büyü türüdür. Büyünün etkileri ortandan kaldırılsa bile, kişide kalıcı sorunlar ortaya çıkartabilir.

Papaz Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Papaz büyüsünün yapılmasına ilişkin kaynakların gizli tutulması, büyünün gizemli olmasına yol açar. Gizli tutulmasının sebebi de büyü yapılan kişi üzerinde ağır sonuçlara yol açmasından kaynaklanır. Büyünün yapımına ilişkin kaynaklara erişen herkes büyüyü yapabilir.

Büyü yapmak için papaz veya hoca olmak gerekli değildir. Ancak büyünün ehil olmayan kişiler tarafından yapılması, büyüyü yapan, yaptıran ve büyü yapılan kişi üzerinde telafisi mümkün olmayan sonuçlara yol açar.

Papaz büyüsü ritüellerinde cinler, periler, iblis ile transa geçildiğinden, yanlış uygulamalar esnasında, bu varlıkların insanlar musallat olabilir. Papaz büyüsü mutlaka ehil olan ve ritüelleri tam anlamı ile bilen kişiler tarafından yerine getirilmesi gerekir. Büyü bozma işleminde de bu kriterler aranmalıdır.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün ritüellerini tam olarak yerine getirebilen medyum hocalar, çoğunlukla büyüyü yapmaktan imtina ederler. Manevi yönden insanı yıpratan papaz büyüsü, çok az kişi tarafından uygulanır.

Uygulama amaçlarının genellikle insanların doğal akışında giden hayatını bozan, telafisi mümkün olmayan sonuçlar ortaya çıkartır. Büyü yaptırmak isteyenler, genellikle çiftleri ayırmak, kişilerin mutlu ve yolunda giden hayatını bozmak için papaz büyüsü yaptırır. Papaz büyüsünün belirtileri başlıca şunlardır;

  • Yolunda giden mutlu çiftler hiç sebepsiz kavga çıkarır ve aniden birbirlerinden uzaklaşmak ister.
  • Kişi yolunda giden iş hayatında, sebepsiz yere peş peşe gelen başarısızlıklarla karşılaşır.
  • Ticari faaliyetleri akıcı bir şekilde süren kişi, herhangi bir neden olmadan durağan hale gelir, günleri zararla kapatmaya başlar.
  • Papaz büyüsüne kalan kişinin sermayesinde, her geçen gün azalmalar meydana gelir.
  • Çiftlerin cinsel yaşamında ani düşüşler olur. Hatta büyü yapıldıktan kısa süre içerisinde tamamen cinsel birliktelik yaşayamazlar.

Büyünün etkilerini hisseden kişilerin, mutlaka papaz büyüsünü yapmaya veya kaldırmaya ehil olan medyum hocalara başvurulması gerekir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü etkileri görülen kişiler kendileri veya yakınları, papaz büyüsünü bozma yetisine sahip medyum hoca arayışına girer. Konusunda deneyimli olan kişiler tarafından büyünün bozulması, başka olumsuzlukların ortaya çıkmasını engellerken, tedavi sürecini de kısaltır. Papaz büyüsünü sadece papazlar bozar algısı yanlıştır. İşini bilen ve papaz olmayan kişilerde büyüyü bozar.

Papaz Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürede Ortadan Kalkar?

Medyum hoca öncelikle, yapılan papaz büyüsünün amacını ve uygulanan yöntemlerini ortaya koyar. Bunu yaparken cinlerden, perilerle transa geçer. Yöntemin belirlenmesi yapılan büyünün çeşidine göre 1 ile 3 hafta kadar sürer. Yöntemi belirleyen medyum hoca, tedavi yöntemini belirleyerek, düzenlediği ritüellerle papaz büyüsünü bozar. Büyünün etkisini yitirmesi, bıraktığı etkilere bağlı olarak zaman alabilir.

Papaz Büyüsü Evde Yapılır mı?

Papaz büyüsü evde yapılabilir. Ancak bazen istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar. Bu durum ritüelin gerçekleşme anında, hoca kontrolü kaybederse cinler ve periler evde bulunan kişilere musallat olabilir. Her ne kadar evde yapılabilse de bunun için özel ortamlar ayarlanması gerekir.

Papaz Büyüsü Ne Kadar Mesafede Etkili Olur?

Papaz büyüsü yapılan kişinin uzak mesafede olsa da büyü yapılan kişide etkisini gösterir. Ancak mesafenin uzun olması etkilerini azaltırken, yakın mesafede olması durumunda daha fazla etkisi hissedilir.

Papaz Büyüsünün Bozulması İçin Kimler Başvurabilir?

Papaz büyüsünün etkilerini hisseden kişi kendisi veya yakını, büyüyü bozdurmak için medyum hocalardan yardım alabilir. Büyünün etkisinde olan kişi çoğu zaman yetilerini kaybettiği için tedaviyi kabul etmeyebilir. Bu durumda aile yakınlarının talepte bulunması doğru olacaktır.

 

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon