Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

Domuz yağı büyüsü özellikle Havas ilimleri kapsamında kullanılan ve çok kötü sonuçlara yol açabilen büyülerden birisidir. Köken olarak çok eski dönemlere uzanan domuz yağı büyüsü oldukça tesirli bir büyü olarak öne çıkmaktadır. Manevi açıdan büyük bir risk taşımakla birlikte temel amacı kötü amaçlar için yapılmasıdır. Çözülmesi için de mutlaka Havas ilmini bilen medyum desteği alınması gerekir.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü tanımı itibariyle pek çok kadim büyü kitabında karşılaşılan bir büyü olmayı sürdürmektedir. Pek çok kişi, bu büyüyü yaptırmaya bile cesaret edememektedir çünkü son derece etkisi olan bir büyüdür. Temel olarak bu büyü kötü amaçlar için yapılmaktadır ve bir kara büyüdür. Örneğin birbirini çok seven eşlerin arasını açmak, kişiye kötülük getirmek, ticari açıdan zor duruma düşürmek gibi pek çok şer amaçlı yapılabilmektedir.

Özellikle Anadolu’da ayırma büyüsü olarak tercih edilmektedir. Çiftler yani birbirini sevenler üzerinde çok etkili bir büyüdür. Kişilerin sadece birbirlerinden ayrılmalarına neden olmaz, aynı zamanda birbirlerinden nefret etmelerine de neden olur. Bu yüzden oldukça tehlikeli bir büyü çeşidi olarak öne çıkar.

Domuz Yağı Büyüsü Etkileri Neler?

Domuz yağı büyüsü etkileri açısından tamamen şer odaklı sonuçlar oluşturur. Erkek ya da kadının özellikle birbirlerinden ayrılmalarını, gönül bağlarını koparmalarını ve kendi yollarına gitmelerine neden olur. Bunun yanında günlük yaşamda da çeşitli sorunlara neden olabilmektedir. Domuz yağı büyüsünün etkileri şu şekilde sıralanabilir;

 • Büyüden etkilenmiş olan kişinin evliyse evliliğini, sevgili ise ilişkisini aniden bitirmesi,
 • Aşk ve sevgi adına hiçbir duygu hissetmemesi,
 • Günlük yaşamında başkaları ile sürekli tartışma ve mücadele içerisinde olması,
 • Çiftler arasında sonu gelmez tartışmaların başlaması,
 • Kazançlarında düşüşlerin yaşanması, sürekli olarak borç içinde yaşamaya başlamaları en belirgin etkileri arasındadır.

Bu sebeplerin dışında domuz yağı büyüsünün belirtilerinin de yakından takip edilmesi gerekmektedir. Domuz yağı büyüsünün belirtileri ise şu şekilde görülür;

 • Kişide düzensiz uyku baş gösterir ve sürekli olarak geceleri kabuslar eşliğinde uyanır,
 • Çevresine karşı tahammülsüz hale gelir,
 • Beden rahatsızlıkları duyar ve bu rahatsızlıkların tıbbi açıdan teşhisi zordur,
 • Her zaman birileri tarafından izleniyor gibi duygulara kapılır,
 • Nereden geldiğini bilmediği ürkütücü sesler duymaya başlar ve bu seslere bir süre sonra yanıt verir,
 • Sürekli olarak kendisini yorgun hisseder, ruhsal huzursuzluk ve derin bir mutsuzluk hissi yaşatır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü bozmak için öncelikle Havas ilminin çok iyi bilinmesi gerekmektedir. Bu ilmi bilmek ise çok kolay olmadığından normal durumlarda domuz yağı büyüsü bozulamamaktadır. Ancak Havas ilmine vakıf uzman medyum desteği almanız halinde önce büyü tespit edilecek, büyünün yol açtığı sonuçlar gösterilecek ve daha sonra tılsımlı sözler ile birlikte büyünün bozulması mümkün olabilecektir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon