Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

Büyü Bozma

Büyü nasıl bozulur, büyü bozma duası, büyünün etkilerinden en kısa zamanda nasıl kurtulursunuz? İşlerin ters gitmesi için yapılan büyü nasıl bozulur , buyu nasil bozulur , büyü nasıl çözülür , yapılan büyü nasıl bozulur. Birisine yapılan büyü nasıl bozulur , kişiye yapılan büyü nasıl bozulur , büyü bozan hocalar nasıl olmalı? Siz de bu sorulara yanıt bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir, şu an bu yazıyı okuyor olmanız da tesadüf değildir.Belki şu ana kadar kendisini hoca olarak nitelendiren pek çok kişiye gittiniz. Eminim ki, sorunlarınıza bir türlü çözüm bulamadınız. Yazımızı lütfen sonuna kadar dikkatlice okuyun, siz de göreceksiniz ki okuyor olmanız tesadüf değil.

Tarafımızca yapılan büyü bozma çalışmaları hakkında bilgi vermeden önce, kısaca “büyü” nedir, “büyü belirtileri nelerdir” “büyünün hayatımızda ne gibi olumsuz etkileri vardır” sorularına cevap verelim. Hayatımızda karşılaştığımız her sorunun sebebini büyüye bağlamak tabi ki doğru değildir. Eğer, büyü kavramı konusunda bilgi sahibi olursanız, sorunlarınızın çözümü için doğru adımları atabilirsiniz. Aşağıda sıralayacağımız büyü belirtilerini hayatınızda gözlemliyor olmanız, mutlaka tarafınıza büyü yapıldığı anlamına gelmez. Büyüye maruz kalıp kalmadığınızı ancak gerçek bir havas hocası bakı yöntemiyle belirleyebilir. Tarafımca rabıta yolu ile bakı yapılmaktadır.
Bir kaç el yazması kitabı eline geçiren kişiler, kendilerini havas hocası olarak tanıtmaktadır. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Bu kişilerin bazıları şeytani cinler ile irtibatta olup sizin hakkınızda bazı şeyler söyleyerek sizi etkileyebilirler. Ama, bu cindar kişilerin emin olun ki kendilerine faydası yoktur. Sizin sorunlarınızı çözmeyi bir yana bırakın, daha da içinden çıkılmaz hale getirebilirler, cinleri size musallat edebilirler. Çünkü, bazı cinler insanları yanıltabilirler. Bu konuda size çok önemli bir ip ucu vermek istiyorum. Gerçek bir havas hocasına milyon dolarlar dahi teklif etseniz, şu kişiyi kendime aşık ettirmek istiyorum, büyü yapar mısınız, deseniz, büyü yapmaz.
Büyü Nedir?

Büyü, tabiat üstü gizli güçler, cinler ile irtibata geçerek veya kendilerinde gizli güçler bulunduğuna inanılan bazı nesneleri kullanarak, insanların iradelerini kontrol altına alıp, onların istenildiği şekilde davranmalarını sağlamaktır. Büyü yapılırken, Kur’an-ı Kerim’de “cin” olarak adlandırılan enerji boyutundaki varlıkların şeytani olanları kullanılır. Bu şeytani cinler aracılığı ile insanların özgür iradelerine tesir edilmeye, insanları istenilen şekilde davranmaya, zihninde negatif duyguların oluşmasına, duygu ve düşüncelerinin istenilen şekilde değiştirilmesine, işlerinin ve ruh sağlığının bozulmasına, eşlerin arasının açılmasına çalışılır. Birbirini seven kişilerin arasını bozmak, eşlerin arasını açmak, birisini öldürmek, zarar vermek, gibi çok çeşitli kötü amaçlar ile büyü yapılmakta, yaptırılmaktadır. (buyu nasil bozulur)

Büyü Gerçekten Var mıdır?

Büyü kavramı, insanoğlunun varoluşundan bu yana müracaat edilen gerçek bir olgudur. Bazı insanlar, büyü bozma işlemlerine inanmayı bırakın, büyü kavramının varlığına dahi inanmazlar. Fakat, büyüye inanmamak kendilerine bir fayda getirmez, sorunları daha da büyütür. Büyünün varlığı, sadece Müslümanlar tarafından değil, diğer dinlere mensup kişiler tarafından da kabul edilmektedir. “Büyü” Kur’an-Kerim’de Bakâra Suresi’nde belirtildiği üzere Allah-u Te’ala’nın Harut ve Marut isimli iki melek ile yeryüzüne insanları  imtihan etmek için gönderdiği gizli bir ilimdir. Bu iki melek, insanlara bu ilimi öğretip “sakın bunları fitne çıkarmak, karı koca arasını bozmak, insanların kısmetini kapamak gibi kötü işlerde kullanmayın” diye tavsiye etmişlerdir. Fakat, insanlar kendi nefsi arzuları doğrultusunda, maalesef bu ilmi kötü amaçla kullanmışlardır. Allah-u Te’ala’nın bir hikmetine istinaden ve O’nun izni ile Peygamber Efendimiz’e (sav) de büyü yapılmış, üzerinde az tesiri görülmüş ve sonra yine Allah’ın izniyle hemen bu büyü çözülmüştür. Buradan da çok net anlaşıldığı üzere, büyü gerçeğinin var olduğu ortaya çıkmaktadır.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü bozma, işlemlerine başlamadan önce, kişinin üzerinde büyü olup olmadığının, varsa ne tür büyü yapıldığının doğru tespit edilmesi gerekir. Büyü belirtilerini detaylı olarak anlattığımız yazımızı bu linki tıklayarak okumanızı tavsiye ederiz.

Büyü belirtileri konusunda çok detaya girmeden, kısaca belirtecek olursak, büyü yapılmış kişinin ruh halinde ani değişiklik meydana gelir, çok sevdiği eşinden bir anda hoşlanmamaya başlar. Ticari hayatta işleri ters gitmeye başlar, asabileşir, uykuları düzensizleşir, rüyasında sıklıkla kedi, köpek, akrep, keçi, yılan görmeye başlar. Eğer, tarafınıza ya da bir yakınınıza büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız öncelikle müracaat edeceğiniz havas hocasının ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde, namazında birisi olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, büyünün etkisinden kurtulmayı bırakın, ehil olmayan kişiler tarafından yapılan çalışmalar ile büyü daha da derinleşir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur konusunda bilgi almak için internetten çeşitli forumları okuyabilirsiniz fakat bunlar sizi yanıltmasın. Kesin ve kalıcı çözüm, gerçek bir havas hocasından çalışma desteği almaktır.

Cindar, abdestinde namazında olmayan kişilerden uzak durmalı, bunlara bakım bile yaptırmamalısınız.
Tarafımdan havas çalışma desteği almak için müracaat eden kişilere öncelikle rabıta yöntemi ile bakım yapıyorum. Gerçekten kendilerine büyü mü yapılmış,  büyü yapılmış ise yapılan büyünün türü tespit edilir. Ayrıca, kişiye büyü yolu ile ya da bir şekilde cinler musallat olmuş olabilir.

Bakım ile yapılan büyünün türü tespit edildikten sonra, büyüye ya da cin musallatına maruz kalmış kişiler, 1 gece boyunca uzaktan tarafımca yapılan görevlendirme ile manevi-ruhsal arınma, tedavi işlemine tabi tutulur.

Bu ruhsal arınma, temizlik sonrasında, tarafımca büyü bozma ilmi havas çalışmalarına başlanır.

Kişinin üzerinde, evinde taşıması ve suya atılıp belirli bir süre içmesi için tarafımca ilmi havas vefk yazıları hazırlanır.

Havas yazı çalışmaları hazırlarken kullandığım mürekkep tamamen organik olup, tarafımca özel olarak hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler, umre ziyaretlerim esnasında Mekke-Medine’den tarafımca alınmaktadır.

Tarafımca hazırlanan havas yazı çalışmaları ayrı ayrı zarflara konulur, üzerlerine tarifleri yazılır ve alıcısına teslim edilmek üzere kargoya verilir. Tüm bu işlemlerin tamamlanıp kargoya verilmesi maksimum 3-4 iş günü sürer. Tarafımdan ilmi havas çalışma desteği almak için ofisime gelmenize gerek yoktur. Çalışmalarımı, Türkiye içi, Almanya, Fransa, Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine kargo ile göndermekteyim.

Eğer kendinizde, ailenizde ya da yaşadığınız ortamda büyü olduğundan şüpheleniyorsanız büyü bozma işlemine başvurabilirsiniz. Siz büyü bozmaya karar vermeden önce bu konuda şüphelerinizi kuvvetlendirebilecek kanıt niteliğinde bulunan büyü belirtilerinden detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

Büyü Hayvanları Etkiler

Evinizde bulunan sevgili dostlarınız zaman zaman olduğundan çok daha enerjik davranışlar sergileyebilir. Böyle olması durumunda çoğunlukla endişelenmenizi gerektiren bir durum yoktur. Ancak normalin de dışında havlama, miyavlama ya da bir noktaya odaklanma gibi tepkilerle karşılaştığınızda büyü yapıldığından şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Hele ki birinin size karşı büyü yapma ihtimali bulunuyor ve bu durumdan korkuyorsanız. Büyü yapılıp yapılmadığını anlamak için derhal fevk ilminde uzmanlaşmış bir hoca ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kendinizde Büyük Değişimler Görmeye Başlarsınız

Kendinizde bir anormallik fark ettiğiniz anda tabii ki ilk yapmanız gereken şey doktora giderek şikayetlerinizi anlatmak ve detaylı muayene olmaktır. Ancak vücudunuzda anlaşılamaz bir sıcaklık ve baskı hissetmeniz sizi şüphelendirmeye başlayabilir. Fizyolojik etkilerin başında gelen bir diğer etken ise baş dönmesi hissidir. Etrafınızdaki dünyanın hızlı bir şekilde döndüğünü ve her an yere yığılıp baygınlık geçirecek gibi hissedersiniz. Vücudunuzda yaşadığınız fiziksel etkilerin dışında şüphelenmeniz gereken en önemli nokta ise ruhsal dalgalanmalardır. Hastalandığınızı zannederek büyü olma ihtimali aklınıza dahi gelmemiş olabilir. Ancak günümüzde modern tıp dünyasında şizofreni, depresyon gibi birçok yıkıcı etki büyü nedeniyle vücudunuzda gerçekleşiyor olabilir. Bunların başında vesvese gelir. Paranoya olarak da adlandırabileceğimiz bu his size yapılan kötü niyetli bir büyünün habercisi olabilir. Kendinizde değişiklik gördüğünüz anda büyü olma ihtimali çok düşük olmakla beraber her zaman akla gelmelidir. Bu ihtimalden siz yalnızca şüphelenebilirsiniz kendi başınıza emin olmanızın imkanı bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken böyle bir şüpheye düştüğünüz anda büyü bozma işlemi için bir medyum hoca bulmanızdır.

Yuvanızı Korumak İçin Büyü Bozma Gerekebilir

Aileniz, hayatınızın en önemli bir parçasıdır. Ailenizi korumak için de büyü bozma işlemine başvurmanız gerekebilir. Canınızdan çok sevdiğiniz eşiniz ya da sevgiliniz sizden anlamsız şekilde soğumaya başlar ve çoğunlukla neler olduğuna anlam veremezsiniz. İşte tam bu noktada büyü yapıldığından şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bu ufak belirtilere müdahale etmezseniz yuvanızın yıkılması ve sevdiğiniz kişinin geri dönmemek üzere sizi terk etmesi gibi hiç istemeyeceğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişiye yalnızca sizden ayırmak ya da soğutmak amacıyla büyü yapılmaz. Çocuklarına karşı soğumaya başlaması veya işlerinin kötü gitmeye başlayarak maddi düzeninin bozulması büyü olduğuna işaret edebilir.

Ayrıca sevdiğiniz kişi hasta olmaya başlar, anlamsız cümleler kurmaya başlar ise bunun nedenini de çok başka konularda aramaya gerek yoktur. Büyü bozma işlemine başlamadan önce medyum hocanız bu konuda ne tür bir işlem yapıldığını detaylı bir şekilde analiz edecek ve size en uygun çözümü sunacaktır.

Burada yapılan işlem bir nevi tedavi yöntemidir. Ancak farklı alternatifleri bulunmaz. Medyum ile iletişime geçmek tek çareniz olacaktır. Burada vakit kaybetmeden harekete geçmek de son derece önem arz etmektir. Büyü bozma işlemi için bazı ritüeller kitaplarda geçmekte ve okunması gereken sureler belirtilmektedir. Bu yöntemleri denediğinizde yüksek ihtimalde hiçbir işe yaramayacaktır. Çünkü ne büyüsü yapıldığını tespit etmiş olsanız dahi bu konuya müdahale etmek yalnızca uzman medyumların işidir. Büyüler farklı çalışmalarla desteklenerek çözülmesi daha güç bir hale getirilmiş olabilir. Bunun sonucunda tahmin ettiğinizden çok daha yıkıcı sonuçlar görmeye başlarsınız. Bu yıkıcılıktan kurtulmanın tek yolu uzman bir tedaviden geçmektedir.

Büyü olduğunu anlamanıza yardımcı olacak birkaç etkenden daha bahsedecek olursak, evdeki eşyaların yerinin sürekli değişmesi ve huzursuzluğun artması örnek gösterilebilir. Gece uyuduğunuzda sık sık uyanıyor ya da sabahları aşırı yorgun bir şekilde uyanıyorsanız büyüye büyük bir işaret olarak tanımlanabilir. Evde olan bu tür büyülerin bozulması için sirke gibi farklı yöntemler gösterilmektedir. Ancak çoğu evde bulunan sirkenin bir tasa konulmasıyla yapılan büyünün çözülmesinin ihtimali dahi bulunmaz. Bunların hepsi birer vakit kaybından ibaret olacaktır.

Bütün bu şüpheler bir yana evde bir şüpheli kağıt ya da maddeyi kuytu köşelerde buldunuz ve büyü olduğundan eminseniz. Bunu tek başınıza imha ederek büyüyü bozmuş da olmazsınız.

Bir cevap yazın

Whatsapp İletişim
Whatsapp İletişim İçin Tıklayınız.
Daha hızlı iletişim için tıklayınız.