Sizde Daha önce Ecmel Hocaya işlem yaptırdıysanız bu konuda hakkında yorumunuzu paylaşabilirsiniz..  

18 Responses

 1. Eşimin ailesi evlendiğimiz ilk günden beri beni istemedi herseyimle yanlarında oldum fakat artık dayanamayıp ailemin yanına dönmek zorunda kaldım. Eşim de beni seviyordu ama ailesi bi şekilde onuda ikna etti, 3 çocukla ortada kaldığımı düşünürken ecmel beyle görüştük bana yapacağı çalışmayı anlatti. Işleme basladik bana her gün işlem hakkında bilgi verip beni aradıklarında nasıl konusacagima kadar anlattı. 3 hafta işlem sürecinde 2.hafta da eşim ve ailesi gelip beni aldılar şuan Allaha şükürler olsun ki yuvamda evimde eskisinden çok çok mutluyum

 2. Hayatımda ki adam için yıllardır maddi manevi elimden ne geliyorsa yapmıştım beraber iş bile kurmuştuk. Sonra ne oldu nasıl oldu aynı isyerinde ki kızla yakınlık kurdular. Kızı işten çıkardık ama yine koparamadım. Bir sürü medyuma gittim hepsinde kandirildim. Internette ecmel hocayi gördüm. Bana sevdiğim adamı birebir anlattı ve kızı ayırıp sevdiğim adamı sana getiririm dedi ve dediği gibide 2 hafta sonra çocuk beni arayıp tekrar beraber olmak istediğini söyledi. Dünyanın en mutlu insanı oldum Ecmel hocam size ne desem ne kadar minnet duysam azdir

 3. Her şey güzel giderken nasıl oldu anlamadım sevgilim seni istemiyorum demeye başladı, şüphelerim vardi zaten son zamanlardaki hal ve davranışlarından. Işlem yaptırmış bi arkadaşım ecmel beyin numarasını verdi. Aradım üzerimize ayırma büyüsü olduğunu söyledi ve o yüzden soğuduğunu vazgeçmek istediğini söyledi. Yaptğı çalışmalarla büyüdüğü kaldırıp sevgilimi tekrar bana verdi.

 4. Eşimi 2 hafta da boşanmadan vazgeçirip evine yuvamıza döndürdügün için Allah senden razı olsun ecmel hocam. Allah iyi ki sizi karşıma çıkardi. Her gün size dua edeceğim. Siz olmasaydınız yuvam dagilacakti

 5. Utanarak yazıyorum ama Ecmel hocamın ilmini herkes bilsin istiyorum. Hayatımda ki adam evliydi ama eşiyle arası hiç iyi olmamasına rağmen kadın hiç bi şekilde boşanmıyordu, hırs ve inat mı yaptı neydi bilmiyorum. Sevdiğim adam boşanıp benimle yuva kurmak için o kadar çabaladık ama olmadı. Ecmel beyi bulduk bi şekilde çalışmaya başladık işlemlerin etkisiyle 2.haftada eşi ben seni istemiyorum boşanmak istiyorum demeye başladı, aylardır uğraştığımız şey 2.hafta da çözülmeye başladı. Ecmel hocama ne desem ne kadar teşekkür etsem azdır.

 6. 4 yıldır beraber olduğum kız, evlilik planları hayallerimiz varken eski eşi büyü yaptırmış ve kız birden değişti seni istemiyorum diyip her günümüzü zehir etti. Bi tavsiye ile ecmel hocayı buldum. Baktığında direk herşeyi tek tek anlattı bu büyüyü kaldırarak 3 haftada kızı tekrar bana bağladı, ilgisi alakası tavrı çok net ve güzel. Şuan biz tekrar evlilik planları yapıyoruz

 7. Bende medyum ecmel hocamla işlem yaptım ve gerçekten iyi birisi işlemlerinden de olumlu sonuç aldım ve bunu arkadaşlarıma söyledim benimle birlikte 3 arkadaşım daha işlem yaptırdı çok şükür onlarda sonuç aldı bu konuda en iyi ve en güvenilir hocadır ecmel hoca. Teşekkürler ecmel hocam duacınız.

 8. 3.5 yıllık sevgilim kiskanclik kavgamızdan sonra beni terk etti naptım ne ettiysem geri ikna edemedim, bir sürü kişiyle görüştüm calistigi patronunu bile devreye soktum olmadı. Forum sayfasına enerji uzmanı numarası gördüm şansımı denemek için aradım bakım sırasında tarifleri anlatımlarına şaşırdım açıkçası. Caslimaya başladık, Hafta da 2 gün düzenli olarak görüşüp gidişat hakkinda bilgiler verdi. 2.Haftaya geldiğimiz de sevgilim beni aradı. Şuan konuşup görüşüyoruz. Yılbaşından sonra da yüz yüze görüşme planladık.Insallah hepimizin sorunu çözülür .Ecmel abi bu süreçte her anlamda yanım da olup beni desteklediği icin ona minnettarım resmen.

 9. Asla inanmazdım böyle şeylere ama insan çaresiz kalınca mecbur kalıyo. Ecmel beyle yaklaşık 3 hafta önce tanistik imkansızdı nerdeyse, nisanlim yüzüğü bile başkasıyla gondermisti. Bugün telefondaki engeli kaldırdı konuştuk, dünyanın yükü kalktı sanki omuzlarından. Rüya görüyorum sandım bi an. Keşke daha önce bulsaymışım sizi.

 10. Eski eşimle aslında ben isteyerek bi an inat uğruna boşandım sonrasında çok fazla pişman oldum özürler diledim ama kabul etmedi bağlama büyüsü için medyum Ecmel Beyle iletişime geçtim, büyü yapmadığını fakat yapacağı çalışmalarla eşimi geri getireceğini söyledi ve dediği gibi eşim 2.haftadan sonra beni aramaya başladı. Allah razı olsun sizden

 11. İnternette medyum araştırmaktan dolandırılmaktan usanmıştım. Artık son dediğim anda buldum bende Ecmel hocamı yaptığı bioenerji seansları ile gün geçtikçe rahatlıyor kendimi huzurda buluyorum. Bütün ruhsal sıkıntılarınızda gerçekten bu işin en iyisi Ecmel hoca.

 12. Evliliğim zamanında kaynanamın devamlı ağzına bakan bir eşle yıllar geçirdim. En sonunda kaynanam aile huzurumuzu tamamen bozmuştu, Eşim annesinin lafına bakarak bana her gün eziyet ediyordu. Çok şükür Ecmel bey gibi değerli bir insana denk geldim ve eşime muhabbet celbi kaynanama dil bağlama işlemi yaptırdım. Şimdi çook iyiyiz ve hala gece gündüz demeden telefonlarıma cevap veriyor. Beni dinliyor iyiki varsınız Ecmel hocam.

 13. Bir gün çok kötü olduğum ruhsal bunalımda olduğum zaman gece aramıştım internette yorumlarını görüpte. O kadar kötü bir haldeydim ki Ecmel bey bana o an ilaç gibi geldi. Sevgilim beni terk etmişti Bu mutsuzluk Her şeyime yansımıştı ve işimi de kaybetmiştim tek çıkar yol Sevgilimi geri kazanmaktı. Ecmel Bey bana verdiği Güven sayesinde kendimi huzurlu hissettirdi çalışmaya başlayalı yaklaşık 2 hafta oldu aşkımın engelleri kaldırması ve kısa kısa da olsa bana cevap vermesi beni çok mutlu etti ilk başta inanmamıştım ama çalışınca değişimleri görünce şaşkınlık yaşadım Gece gündüz demeden Benim kahrımı çeken abi Allah senden razı olsun hepiniz yazmışsınız.

 14. Medyum Ecmel Hoca hayatımda çalıştığım en iyi medyumdur. Gerek yapmış olduğu işlemler gerekse size karşı olan tavrı ve konuşması ile kendisini diğer medyumlardan ayırıyor.. Aşk ve bağlama işlemlerinde oldukça güzel sonuçlar alıyor benden ayrılmak üzere olan sevgilimi kısa bir sürede bana kul köle etti diyebilirim. Ayda bir kere arayan adam şimdi gün aşırı aramaya başladı. Herşey sizin sayenizde Ecmel hocam çooook teşekkür ederim.

 15. Ben de son 1 ay içinde derdime derman bulabilmek için 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3’ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 3000 TL kaptırdım. Diğer bir medyum resmen 2 günde %100 çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum en son Ecmel hocayı buldum konuşması çok düzgün bir insan sorduğum soruları cevapladı yaptığım yanlışları anlattı bugün benim işlemim yapılalı tam 23 gün oldu çok şükür yüzüğü atan giden sevgilim geri geldi. Teşekkür ederim Ecmel hocam allah razı olsun iyiki sizin gibi insanlar var.

 16. Eşim son zamanlarda çalıştığı yerde ki kadına nasıl oldu anlamadım ama resmen bağlandı ne beni ne çocukları gözü görmemeye başladı. Ecmel hocaya bakım yaptırdım meğer kadın büyü yapmıştır eşime , büyüyü kaldırmak için işleme başladık. 1 hafta oldu şimdiden yavaş yavaş eve daha erken gelmeye başladı

 17. Deli gibi beni seven adam birden bire beni her yerden engelleyip ortadan kayboldu o kadar çok kişiyle çalıştım geri donderemedim, bi arkadaşımın sayesinde Ecmel hocayı buldum 2 hafta sonra engeli kaldırarak beni aradı. Allah razı olsun hocam sizden. Benim kahrımi çekerek sevdiğime kavusturdun

 18. 3 ay önce yüzüğü atan nişanlım beni her yerden engelleyen adam, Ecmel hocamın yaptığı geri getirme işlemi sayesinde şuan tekrar bir araya geldik. Benim işlememi sonuçlandırdıysa herkesin işini yapar bu hoca.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon