Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

Kurşun büyüsü ile kişiler istediklerine sahip olabilmektedirler. Bunun yanında sevilen kişi ile aranın açılması için de bu büyüden yararlanılır. İnsan ilişkilerinin düzeltilmesine yardımcı olan büyüden çok eski zamanlardan beri yararlanılmaktadır. Etkisini kısa sürelerde gösteren büyünün çok çeşitli yapım yöntemleri bulunmaktadır.

Kurşun Büyüsü Nedir?

Kurşun büyüsü tanımı itibariyle tek bir büyü çeşidi değildir. Temel olarak element olan kurşundan yapılmasına karşılık, yapılış amacı ve yardımcı malzemeleri ile çeşitliliğe sahiptir. Kurşun büyüsü ile kişi istediklerine kavuşabilmektedir. Özellikle ayrı olduğu kişi ile kavuşmak, arasının kötü olduğu kişi ile bu durumu düzeltmek ve daha iyi sosyal ilişkiler kurmak için büyü yapılmaktadır. Büyü etkisini kısa sürelerde gösterir ve büyüye maruz kalan hemen etkisi altına girebilir. Bu yüzden hem büyünün yapılışı hem de bozulmak istendiği durumlarda ilim sahibi uzman medyum desteğinin alınması gerekir.

Kurşun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kurşun büyüsü yapılışı için özel ısıtma ve doğum aşamalarında özel duaların, tılsımlı sözlerin okunması gerekmektedir. Kolay şekilde yapılan türlerinden birisi tüp ile yapılandır. Büyü yapılmadan önce büyü yapılmak istenen kişinin fotoğrafı elde edilmektedir. Fotoğrafta büyü yapılacak olan işinin yüzünün de net bir şekilde görülmesi gerekir. Bu yüzden bulanık fotoğraf da kullanılmamalıdır. Fotoğraf sonrasında geniş bir kumaş parçası kullanılarak fotoğrafın üzeri kapatılır. Günde 4 kez bu uygulama tekrar edilir. Daha sonra tüpte elde edilen kurşun, 4 gün sonunda fotoğrafın üzerine tılsımlı sözler okunarak dökülür. Kurşunun dökülmesi sonrasında da hemen tılsımın yazılması gerekecektir. Tılsımın içinde küsmüş olan kişilerin niçin küstükleri, ne zamandan beri küs oldukları gibi bilgiler biliniyorsa yer almalıdır. Tılsım işlemi de yapıldıktan sonra kağıt korunaklı olacak şekilde kapatılır ve tekrar kurşunun içine atılır.

Bu büyüyü yapmak anlaşılacağı gibi özellikle tılsımlı sözler yüzünden ilim sahibi medyum gerektirmektedir. Tılsımlı sözlerin doğru şekilde kullanılmaması sonucunda istenen etki oluşmayacak ve bu yüzden büyü de geçersiz olacaktır.

Kurşun Büyüsü Etkileri Neler?

Kurşun büyüsü etkileri şu şekilde sıralanabilir;

  • Dargın olan çiftler kolay bir şekilde barışabilirler,
  • İş konularında anlaşmazlık yaşayan kişilerin araları düzelir, verimli sonuçlar verecek işler yaparlar,
  • Boşanmak üzere olan çiftler bu kararlarından vazgeçerler,
  • Akraba sorunları giderilir ve akrabalar birbirine daha sıkı şekilde bağlanırlar.

Kurşun büyüsünü aynı zamanda birisini aşık etmek amacıyla da yapabilirsiniz. Karşı tarafın ilgi göstermediği ya da bir dönem ilgi gösterip daha sonra ilgiyi kestiği durumlara yönelik yine kurşun büyüsü etkili olacaktır.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurşun büyüsü bozmak için bu büyünün zor büyülerden birisi olduğunun öncelikle bilinmesi gerekir. Kurşun büyüsü hemen etki gösterir ve kişi bu durumun farkına varmak ve büyüyü bozdurmak için mutlaka Havas ilmi bilen uzman medyum desteği alacaktır. Büyü farklı amaçlar ile yapıldığından medyum öncelikle büyüyü tespit edecektir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon