Şimdi! Uzman Bir Medyumdan Destek alınız.

İntikam büyüsü kara büyüler arasında öne çıkan, son derece etkili, büyüye maruz kalan kişilerin kendilerini kötü hissetmelerine neden olan ve temelde intikam alınması için yapılan bir büyüdür. Büyünün yapılmasındaki en önemli nokta, karşı taraftan intikam alarak o kişinin hayatını mahvetmeye yöneliktir.

İntikam Büyüsü Nedir?

İntikam büyüsü tanımı itibariyle bir başkasından intikam almak amacıyla yapılmaktadır. Özellikle yaşamınızda olumsuz etkiler yaratan kişilerin kötü duruma düşmeleri amacıyla gerçekleşir. Kara büyü türleri arasında yer almaktadır ve eski zamanlardan beri yapımı tercih edilen bir büyü çeşidi olmayı sürdürmektedir. Büyünün yapılması sonucunda büyüyü yapan kişinin yaşamında da olumsuzluklar yaşanabilir. Bu büyünün etkileri uzun süreli olduğu ve önemli zararlar verdiği için büyünün yapılması tavsiye edilmez. Ancak başkaları tarafından size yönelik intikam büyüsü yapılmışsa, bu durumda da büyünün ortadan kaldırılması gerekir. İntikam büyüsünün yapıldığının anlaşılması ve bu durumun ortadan kaldırılması için mutlaka ilim sahibi uzman medyum desteği alınması gerekir.

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır?

İntikam büyüsü yapmak için çeşitli malzemeler kullanılabilmektedir. Çok eski zamanlardan beri yapılan bir büyü olduğundan, malzemelerinde değişimler de görülebilir. Büyünün yapılması için öncelikle medyumdan destek alınır. Medyum genelde bu büyünün kötü amaçlar için kullanılmasını istemez. Ancak bazı haksızlıklarda kişinin intikam duygusu haklı bir duygu olarak belirebilir. Böylesi durumlar için haksızlığın ortadan kaldırılması için intikam büyüsünün yapılması gerekebilecektir. Temel olarak intikam büyüsünün yapımında kireç kullanılır. Kireç temin edilerek kirecin üzerine intikam alınması istenen kişinin portresi çizdirilir ve medyumdan tılsımlı sözler söylenmesi beklenir.

Kirecin üzerine kişinin portresinin çizilmesi sonrasında ise çeşitli yazılar da yazılmaktadır. Bu yazılar tılsımlı sözlerdir ve büyüye asıl etkisi veren ifadelerdir. Bunun sonucunda medyum yine tılsımlı sözleri tekrarlayarak büyünün yapımını sonlandırır.

İntikam Büyüsü Etkileri Nedir?

İntikam büyüsünün süresi kişiden kişiye değişmekle birlikte kısa sürelerde gerçekleşebilmektedir. Özellikle büyünün yapımı sonrasında söz konusu kişi bu çekimin alanına girer ve günlük yaşamda kendisine zorluklar yaratacak durumlar ile karşılaşmaya başlar. Yaşamının olumsuz bir şekilde devam etmesi ile günlük yaşamını da neredeyse sürdüremez hale gelir.

İntikam büyüsünün etkileri çok güçlü şekilde olabilmektedir. Büyüye maruz kalan kişinin yaşamında hemen olumsuz değişimler yaşanır ve bu şekilde ilerlemeye devam eder. Fiziksel ve duygusal açıdan olumsuzluklar yaşayabilecek bu kişilerde en ortak nokta yaşamlarında kötülüklerin sürekli başlarına gelecek olmalarıdır.

İntikam Büyüsü Nasıl Bozulur?

İntikam büyüsü bozmak normal koşullarda oldukça zordur. İntikam büyüsünün yapımı esnasında havas ve ledün ilminden yararlanılır ve vefk uygulaması kullanılır. Öncelikle bu tılsımlı sözlerin çözülmesi için bu ilimlere vakıf olan bir uzman medyum gerekecektir. Medyum büyüyü tespit ederek gerekli tılsımlı sözler ile harekete geçecek ve büyünün bozulmasını sağlayabilecektir. Büyünün bozulması bu şekilde mümkün olabilecektir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonMedyum Ecmel Telefon